WĘGROWSKA GALA SPORTU

15 lutego br. w Węgrowskim Ośrodku Kultury odbyła się Gala Sportu. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Burmistrza Węgrowa i zgromadziło władze wojewódzkie, powiatowe, miejskie, przedstawicieli samorządu powiatu i miasta, a także trenerów, zawodników, działaczy i sympatyków sportu, kibiców.
Z ogromną radością przyjęliśmy  informację, że za najciekawszą imprezę sportową w Węgrowie w 2018 r. został uznany organizowany przez naszą szkołę XI Węgrowski Bieg Niepodległości. Nominowali nas Stowarzyszenie Piłki Siatkowej „Olimpia” Węgrów
i Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Tenis” Węgrów, za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Dziękujemy za docenienie zaangażowania nauczycieli i pracowników naszej szkoły. Gratulujemy nominowanemu przez nas Sponsorowi roku p. Markowi Karskiemu, młodym sportowcom z naszej szkoły, piłkarzom, siatkarkom, kick-bokserom, członkowi kadry narodowej w kick-boksingu Marcinowi Włodze, a także naszej absolwentce siatkarce Ilonie Gierak, którą nominowaliśmy w kategorii Wybitny Sportowiec Rodem z Węgrowa.
Dziękujemy naszym uczennicom Lenie Łozowskiej i Kindze Urban za występy pianistyczne podczas gali. Było pięknie!

Zatwierdziła: T.Święcicka