UCZNIOWIE ZDOLNI

PROJEKT „UCZNIOWIE ZDOLNI”

Z WIZYTĄ W TEATRZE CAPITOL

7 listopada br. 80 uczestników projektu „Uczniowie zdolni” wybrało się wraz z opiekunami do Teatru Capitol w Warszawie. Młodzież obejrzała musical o nastolatkach zatopionych w wirtualnym świecie zrealizowany na podstawie baśni braci Grimm. Nowoczesna wersja „Kopciuszka” okazała się historią pełną muzyki, humoru i zwrotów akcji. Spektakl dostarczył widzom nie tylko rozrywki, ale także pobudził ich wyobraźnię i skłonił do refleksji. Teatr Capitol to z pewnością  miejsce, które warto odwiedzić, by zaznać magii sztuki scenicznej i zanurzyć się w świat kreatywności i emocji.
Zadanie publiczne: ”Uczniowie zdolni” zostało dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.

WIZYTA W CENTRUM NAUKI KOPERNIK

80 uczestników ogólnoszkolnego projektu „Uczniowie zdolni” wybrało się 25.10.br. do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Młodzież odwiedziła strefę eksperymentowania poświęconą przyrodzie i zachodzącym  w niej zjawiskom. Dużym zainteresowaniem cieszyła się także „Majstrownia”, gdzie przy stołach warsztatowych uczniowie samodzielnie podejmowali wyzwania inżynieryjne, naukowe i logiczne. Wielu emocji dostarczyły uczestnikom wycieczki rozmowy z Kopernikiem, najbardziej zaawansowanym robotem humanoidalnym na świecie. Wyjazd do stolicy był ciekawą formą nauki przez zabawę, eksperymentowanie i doświadczanie.
Zadanie publiczne: „Uczniowie zdolni” zostało dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego. FOTO>>>

Kamila Orłowska

Od 28.03. 2023r. do 15.12.2023r.  w naszej szkole jest realizowany projekt „Uczniowie zdolni”. Dzięki finansowemu wsparciu Marszałka Województwa Mazowieckiego 80 uczniów zostało objętych innowacją pedagogiczną, w ramach  której biorą udział w zajęciach rozwijających z matematyki i języków obcych. Młodzież doskonali także umiejętności interpersonalne podczas spotkań ze szkolnym pedagogiem. W ramach projektu „Uczniowie zdolni” odbędą się również 2 wyjazdy edukacyjne.