NAGRODY, RADOŚĆ… I ROZSTANIE

24 czerwca br. w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego.
Po wyczerpującej pracy uczniowie otrzymali nagrody – promocję   do następnej klasy lub świadectwo ukończenia szkoły. O 9:00 w kościele pod wezwaniem świętego Piotra z Alkantary i świętego Antoniego z Padwy została odprawiona msza święta w intencji całej społeczności szkolnej. O 10:00 w salach lekcyjnych z wychowawcami spotkali się uczniowie klas I-II i IV-VI. Następnie o 12:00 w holu szkoły odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów trzecich klas, a o 14:00 ostatni dzwonek zabrzmiał dla siódmoklasistów i absolwentów naszej szkoły.

Swoją obecnością zaszczycili nas przedstawiciele władz miasta, Rady Rodziców oraz węgrowscy przedsiębiorcy – fundatorzy nagród dla wyróżniających się uczniów. Najlepsi uczniowie odebrali nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce, stuprocentową frekwencję, sukcesy w konkursach, nagrody sponsorów i stypendia Burmistrza Miasta. Uroczystość uświetnił koncert zespołu Dobrogost Band.
Na zakończenie zabrali głos goście oraz pani dyrektor. Wszyscy przemawiający gratulowali uczniom znakomitych wyników oraz życzyli uczniom wspaniałych, słonecznych i bezpiecznych wakacji. FOTO>>>

Hanna Chojnowska
Zatwierdziła: T.Święcicka