UROCZYSTOŚĆ ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 2022/23

1 września 494 uczniów naszej szkoły rozpoczęło naukę w 24 oddziałach. Po porannej mszy świętej o godz. 9.00 drugoklasiści, trzecioklasiści, czwartoklasiści i piątoklasiści spotkali się z wychowawcami i rówieśnikami w odnowionych salach lekcyjnych.
O godz. 10.30 dyrektor Teresa Święcicka i wychowawcy powitali uczniów rozpoczynających naukę w naszej szkole. W uroczystości pasowania pierwszoklasistów na uczniów wzięli udział ks. proboszcz R.Kosk, senator RP p.M.Koc, burmistrz Węgrowa p.P.Marchela, wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Węgrowa p.J.Roguska, przewodnicząca Komisji Zdrowia Oświaty i Kultury Rady Miejskiej p.B.Jakubisiak oraz przewodnicząca Rady rodziców p.A.Adamczuk.
W południe w uroczystej inauguracji roku szkolnego 2022/23 uczestniczyli uczniowie szóstych, siódmych i ósmych klas, którym zaproszeni goście życzyli spokoju, życzliwości i wielu sukcesów w nauce.  FOTO>>>

Marzena Wołynko