OFICJALNE OTWARCIE PRACOWNI

14 listopada br. w naszej szkole odbyła się uroczystość oddania do użytku nowoczesnej pracowni  językowo-informatycznej z dwudziestoma stanowiskami dla uczniów, panelem sterowania dla nauczyciela, zestawami słuchawkowymi oraz dotykowymi tableto-laptopami z dostępem do internetu. Pracownia wyposażona jest w klimatyzację. Projekt został napisany przez nauczyciela języka angielskiego pana Konrada Chromińskiego w ramach Mazowieckiego Programu Dofinansowania Pracowni Informatycznych i Językowych.
Pracownia została po połowie sfinansowana ze środków Województwa Mazowieckiego i z budżetu Miasta Węgrowa.
W uroczystym otwarciu i przecięciu wstęgi wzięli udział członek zarządu województwa mazowieckiego pani Elżbieta Lanc, burmistrz Węgrowa pan Paweł Marchela, przewodnicząca Rady Miejskiej Węgrowa pani Zofia Paczóska, wiceburmistrz Węgrowa pani Halina Ulińska oraz uczennica klasy 7A Patrycja Dmowska, która w imieniu koleżanek i kolegów podziękowała za dofinansowanie 32 uczniom naszej szkoły wyjazdu edukacyjnego na warsztaty językowe Euroweek. foto>>>