XII WĘGROWSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

11 listopada obchodziliśmy 101. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Uroczyste obchody rozpoczęły się w Bazylice Mniejszej, gdzie została odprawiona msza św. w intencji ojczyzny. Następnie mieszkańcy Węgrowa złożyli kwiaty pod pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego. W południe mimo wietrznej i deszczowej pogody 338 osób wzięło udział w  XII Biegu Niepodległości zorganizowanym przez naszą szkołę. Biegacze rywalizowali w 9 kategoriach. Zwycięzcy otrzymali puchary, medale i dyplomy. Wyróżniono również najmłodszego i najstarszego zawodnika. Wszyscy, którzy przekroczyli linię mety, otrzymali ufundowane przez sponsorów upominki. Uczestnicy biegu mogli zregenerować siły, spożywając ciepły posiłek. FOTO>>>>

Protokół posiedzenia Komisji Regulaminowej XII Węgrowskiego Biegu Niepodległości>>>
Wyniki biegu w kategorii dzieci 3 – 6 lat >>>
https://domtel-sport.pl/wyniki XII WBN-2019 >>>

Hanna Chojnowska
Zatwierdziła: T. Święcicka