„NA PEWNO MAM RACJĘ, WAKACJE ZNOWU SĄ”

21 czerwca br. uczniowie trzecich klas uroczyście zakończyli pierwszy etap edukacyjny. Spotkanie, które odbyło się w pięknie udekorowanym holu szkoły, rozpoczęło się krótkim programem artystycznym. Przygotowali go uczniowie pod kierunkiem nauczycielki muzyki p. Magdaleny Rusiniak oraz wychowawczyń klas III. W wakacyjny nastrój wprowadziła wszystkich popularna piosenka kabaretu OTTO w wykonaniu chóru szkolnego. FOTO>>>

Trzecioklasiści zaś popisali się nie tylko umiejętnościami wokalnymi, ale także aktorskimi i tanecznymi, prezentując skecze, recytacje i układy choreograficzne związane z wakacjami. Ważnym punktem uroczystości było wręczenie uczniom nagród za szczególne osiągnięcia w br. szk. Następnie dzieci otrzymały nagrody i świadectwa promocyjne do czwartej klasy. Spotkanie uświetnili swą obecnością burmistrz Węgrowa pan P. Marchela, ks. M. Kisiel, przewodnicząca Rady Rodziców pani Agata Adamczuk oraz rodzice naszych uczniów. Goście gratulowali trzecioklasistom sukcesów i życzyli udanego wypoczynku. Po pełnych wzruszeń spotkaniach z wychowawczyniami dzieci udały się na zasłużone wakacje.

Marzena Wołynko
Zatwierdziła: T. Święcicka