NAJLEPSI CZYTELNICY 2023 ROKU

17 marca br. w Węgrowskim Ośrodku Kultury odbyła się uroczystość podsumowująca rok czytelniczy w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Węgrowie. Podczas spotkania nagrodzono również młodych czytelników, którzy mogą pochwalić się największą liczbą przeczytanych książek     w 2023r. W gronie wyróżnionych znalazło się kilkoro uczniów z naszej szkoły: Wojciech Izdebski z Id, Jagoda Walczyk z kl.IIb, Jakub Domański z kl. IIIb, Zofia Martyniuk z kl. IIIc oraz Małgorzata Swiątek z kl. Vc. Lila Kraszewska z Id i Anna Kraszewska z IIIc zostały nagrodzone w kategorii Zaczytane Rodzeństwo. Cieszymy się, że dzieci z naszej szkoły tak chętnie czytają i korzystają ze zbiorów Miejskiej Biblioteki Publicznej w Węgrowie.

Marzena Wołynko