DZIEŃ ODKRYWANIA TALENTÓW

22 marca 2024r. był w naszej szkole Dniem Odkrywania Talentów. To właśnie dziś odbyła się długo oczekiwana impreza – finał II edycji szkolnego przeglądu Talent Show, którą zorganizował Samorząd Uczniowski.
W tym roku do udziału w zabawie zgłosiło się ponad 70 osób. Konieczne stało się zorganizowanie eliminacji i wyłonienie najlepszych prezentacji. Jury miało bardzo trudne zadanie, bo młodzi wykonawcy zachwycili wszystkich wspaniałymi występami. Podczas finałowej imprezy publiczność mogła podziwiać wokalistów, muzyków, tancerzy, iluzjonistów oraz mistrzynię szydełka. Młodych artystów z całych sił wspierała wspaniała publiczność, która reagowała bardzo żywiołowo, doceniając talenty i odwagę uczestników. Imprezie towarzyszyła wspaniała atmosfera, a wszyscy młodzi  artyści otrzymali gorące brawa i upominki. Dziękujemy Samorządowi Uczniowskiemu oraz jego opiekunce pani Jolancie Kowalik za zaangażowanie w przygotowanie tak udanego wydarzenia. Mamy nadzieję, że Dzień Odkrywania Talentów stanie się tradycją naszej szkoły.  FOTO>>>

Marzena Wołynko
Zatwierdziła: T. Święcicka