SUKCES W KONKURSIE RECYTATORSKIM

Kajetan Wielądek  z klasy 1b zajął II miejsce, a Jan Matusik z 1c otrzymał wyróżnienie w powiatowym etapie XXXIX Konkursu Recytatorskiego im. Kornela Makuszyńskiego, który odbył się 18.05.2023 w Węgrowskim Ośrodku Kultury. Uczniowie prezentowali z pamięci wybrane wiersze i fragmenty prozy. Jury brało pod uwagę interpretację głosową utworów, stopień opanowania tekstów, dykcję oraz ogólny wyraz artystyczny. Cieszymy się, że Kajetan Wielądek będzie reprezentował naszą szkołę w regionalnym etapie konkursu, który odbędzie się 6.06.2023 w Siedlcach. Serdecznie gratulujemy naszym młodym recytatorom i już dziś w imieniu organizatorów zapraszamy uczniów do udziału w przyszłorocznej jubileuszowej edycji Konkursu Recytatorskiego im. Kornela Makuszyńskiego.  FOTO>>>

Olga Świerczyńska
Zatwierdziła: T. Święcicka