WYNIKI KONKURSU HISTORYCZNEGO

W dniu 10 listopada 2022 roku nasza szkoła zorganizowała konkurs historyczny pod hasłem „Nie rzucim ziemi, skąd nasz ród…” z okazji 104. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Konkurs miał na celu rozwijanie wiedzy uczniów na temat wydarzeń z czasów I wojny światowej oraz propagowanie świadomości historycznej dotyczącej procesu odzyskiwania przez Polskę niepodległości.
W konkursie wzięło udział 14 osób z klas siódmych i ósmych. Po zakończeniu konkursu, jury przystąpiło do oceny testów i wyłonienia zwycięzców: I miejsce uzyskał Bartłomiej Krasuski, II miejsce Adam Pikulski, a III miejsce Maja Witul.
Zwycięzcy zostaną uhonorowani podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego, które odbędzie się 23.06.2023r.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Wojciech Banaś