PODZIĘKOWANIE

Bardzo dziękuję nauczycielom, pracownikom i uczniom szkoły za zorganizowanie XIV Węgrowskiego Biegu Niepodległości 11.11.2022r.
Dziękuję za poświęcenie wolnego dnia, tygodnie przygotowań i sprawność organizacyjną, które pozwoliły setkom mieszkańców Węgrowa i okolic na spędzenie Narodowego  Święta Niepodległości  patriotycznie, sportowo, rodzinnie.
Bardzo dziękuję węgrowskim policjantom, strażakom – ochotnikom, Straży Miejskiej, Pogotowiu Ratunkowemu, Burmistrzowi Węgrowa, pani naczelnik Nadziei Kowalczyk z Urzędu Miejskiego, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej pani Małgorzacie Rosparze oraz  węgrowskim firmom, które sponsorowały imprezę. Dziękuję rodzicom za przygotowanie ciasta dla organizatorów biegu.

Teresa Święcicka