RUSZA BUDOWA SALI GIMNASTYCZNEJ

23.09.2022r. w budynku naszej szkoły została podpisana umowa na „Budowę sali gimnastycznej wraz z urządzeniami towarzyszącymi przy Szkole Podstawowej Nr 1 im. Jana Dobrogosta Krasińskiego w Węgrowie.”
W obecności pani senator Marii Koc, naczelników wydziałów Urzędu Miejskiego w Węgrowie i pani dyrektor szkoły umowę podpisali burmistrz Węgrowa pan Paweł Marchela i przedstawiciele wykonawcy pan Piotr Marciniec prezes firmy PJM INVESTMENT Sp z o.o. Kielce oraz pan Łukasz Krawczyk prezes firmy Comfort – Therm Sp. z o.o. Płońsk.
Bardzo dziękujemy pani senator, panu burmistrzowi i państwu naczelnikom wydziałów Urzędu Miejskiego za wysiłek włożony w sfinalizowanie niezmiernie ważnego dla naszej szkoły przedsięwzięcia. FOTO>>>

Grażyna Wysocka