KONKURS PLASTYCZNY

Zapraszamy uczniów naszej szkoły  do udziału w  szkolnym etapie  II Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Odpoczywaj na wsi” organizowanego przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Celem jest promowanie wypoczynku na polskiej  wsi oraz kreowanie  pozytywnego wizerunek obszarów wiejskich jako turystycznego rynku oferującego zróżnicowanie i całoroczne atrakcje.

Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie w następujących kategoriach wiekowych:

1) I grupa – klasy I -III;

2) II grupa – klasy IV –VIII.

Zadaniem konkursowym jest wykonanie indywidualnej pracy plastycznej w  formacie A3 w dowolnej  technice (np. rysunek, malarstwo, grafika) na temat  wypoczynku na polskiej wsi, z uwzględnieniem walorów  naturalnych, dziedzictwa kulturowego i kulinarnego oraz różnorodności przyrodniczej obszarów wiejskich.

Pracę na konkurs należy opisać na  odwrocie, podając imię i nazwisko uczestnika konkursu oraz załączyć formularze zgłoszeniowe załączniki nr 1, nr 2 oraz nr 3 do regulaminu.

Pracę konkursową oraz wypełnione i podpisane formularze zgłoszeniowe  należy dostarczyć do szkoły do 17 listopada 2021r.

Autorzy trzech najlepszych prac z każdej kategorii wiekowej wezmą udział w etapie wojewódzkim konkursu. Natomiast wszyscy uczestnicy otrzymają pochwały do dziennika.

REGULAMIN KONKURSU>>>

ZAŁĄCZNIKI KONKURSU>>>