KONKURS RECYTATORSKI

15 maja br. odbył się szkolny etap XXXVI Konkursu Recytatorskiego im. Kornela Makuszyńskiego, w którym wzięli udział uczniowie pierwszych i drugich klas. Recytatorów oceniała komisja w składzie: pani Marzenna Rusjan, pani Olga Wyszomierska, pani Katarzyna Jarnińska i pani Monika Elgas. Decyzją komisji I miejsce zajęła uczennica IIa –  Kalina Dawidowska, II miejsce uczennica Ib – Kalina Polkowska, III miejsce uczennica IIa – Paulina Kresa.
W konkursie wzięły udział również: Lena Popowska i Julia Słowik z Ia, Marta Gzocha i Zofia Michalak z Ic oraz Oliwia Dmowska i Lena Kaniuk z IIb. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe, a zwycięzcy wezmą udział w eliminacjach miejskich.

Gratulujemy wspaniałego występu, a zwycięzcom życzymy powodzenia na kolejnym etapie konkursu.

Monika Elgas