SMACZNIE O BIZNESIE

15 maja br. uczniowie trzecich klas gimnazjum wzięli udział w warsztatach biznesowych prowadzonych przez pracowników firmy Hochland Polska Sp. z o.o. Prezes firmy, pan Peter Knauer, opowiedział o dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości, historii marki, o innowacjach i postępie technicznym. Bardzo ciekawe wystąpienia mieli również Rafał Masiak dyrektor marketingu, Sebastian Rachubka kierownik ds. rozwoju produktu, Emilia Błońska kierownik obszaru produkcji serów i pani Michalina Merta dyrektor produkcji w generalnej siedzibie firmy Hochland w Kaźmierzu. Uczniowie z dużym zainteresowaniem wysłuchali wystąpień, uczestniczyli w dyskusji, mieli także okazję spróbować specjałów marki Hochland.

Dziękujemy pracownikom firmy Hochland za interesujące spotkanie!

Angelika Kuśmierczyk z 3c

Zatwierdziła: T.Święcicka