WIELKANOCNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI

W dniach 05-06.04.br. członkowie Szkolnego Klubu Wolontariuszy wzięli udział  w ogólnopolskiej zbiórce artykułów spożywczych zorganizowanej przez Banki Żywności. Uczniowie przeprowadzili zbiórkę produktów w sześciu węgrowskich sklepach (Biedronka przy ul. Mickiewicza, Szamoty, Podlaska, Topaz przy ul. Żeromskiego, Wyszyńskiego oraz Lidl przy ul. Piłsudskiego). Dzięki ofiarności darczyńców i zaangażowaniu wolontariuszy udało nam się zebrać 320 kg produktów. Artykuły podarowane podczas zbiórki trafiły do magazynu szkoły. Tam zostały zważone, policzone i posortowane, a następnie zostały przekazane najbardziej potrzebującym rodzinom.
Dziękujemy pracownikom sklepów i wszystkim darczyńcom, którzy podczas zbiórki wykazali  dużą życzliwość wobec wolontariuszy z nasze szkoły.

Anna Młynarz, Beata Koseła,

Opiekun Szkolnego Klubu Wolontariuszy