17 marca 2018 archive

REKRUTACJA

Rekrutacja uczniów do I klas Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana Dobrogosta Krasińskiego w Węgrowie   19.03.2018r. (poniedziałek) rozpoczynają się zapisy dzieci do pierwszej klasy Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana Dobrogosta Krasińskiego w Węgrowie.    Przyjmowane będą zgłoszenia dzieci z obwodu oraz wnioski o przyjęcie dzieci spoza obwodu szkoły.

NIECODZIENNA WIZYTA

14.03.2018r  mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole grupę przedszkolaków z miejskiego Przedszkola nr 2 „Pod Słoneczkiem”. Dzieci pod opieką swoich pań odwiedziły świetlicę, klasy, salę sensoryczną oraz wzięły udział w lekcji j. angielskiego prowadzonej przez pana Konrada Chromińskiego. Na koniec wizyty na przedszkolaków czekał poczęstunek w szkolnej stołówce.  FOTO>>>

Kontynuuj czytanie

VII EDYCJA KONKURSU ,,PIERWSZA POMOC PRZEDMEDYCZNA”

15.03.2018r. w  naszej szkole odbył się finał  siódmej edycji  konkursu wiedzy z zakresu  pierwszej  pomocy przedmedycznej. Celem konkursu było kształtowanie  wśród uczniów  postawy odpowiedzialności za życie i zdrowie swoje i innych oraz popularyzowanie zasad bezpieczeństwa. W konkursie wzięło udział 8  uczniów, którzy rywalizowali ze sobą  w dwóch etapach.