VII EDYCJA KONKURSU ,,PIERWSZA POMOC PRZEDMEDYCZNA”

IMG_20180315_122330    15.03.2018r. w  naszej szkole odbył się finał  siódmej edycji  konkursu wiedzy z zakresu  pierwszej  pomocy przedmedycznej. Celem konkursu było kształtowanie  wśród uczniów  postawy odpowiedzialności za życie i zdrowie swoje i innych oraz popularyzowanie zasad bezpieczeństwa. W konkursie wzięło udział 8  uczniów, którzy rywalizowali ze sobą  w dwóch etapach. W pierwszym uczestnicy rozwiązywali test sprawdzający wiedzę teoretyczną, w drugim mieli za zadanie wykonać resuscytację krążeniowo-oddechową. Nad poprawnością wykonywanych ćwiczeń czuwał nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa.
Pierwsze miejsce w konkursie zajęła  Anna Niszcz z klasy II C, drugie Aleksandra  Wikieł  z klasy III B,  trzecie miejsce ex aequo zajęły Dominika Dzundza  z  klasy II D i Angelika  Kuśmierczyk z  klasy II C. Wyróżnienia otrzymali Barłomiej Wikieł i Adam Chwedoruk z II D oraz Julia Siuchta z III B i Krzystof Chojecki z II B.  FOTO>>>
Gratulujemy!

Radosław Łuszczyński