SZKOLNY KONKURS REBUS MATEMATYCZNY

rebus_matematyczny   W listopadzie 2015r. uczniowie Gimnazjum im. Jana Dobrogosta Krasińskiego w Węgrowie wzięli udział w konkursie, który polegał na indywidualnym wykonaniu, według własnego pomysłu, rebusu matematycznego. W konkursie wzięło udział 14 gimnazjalistów. Uczniowie wykazali się pomysłowością i zdolnościami plastycznymi, a także znajomością pojęć matematycznych. Prace oceniło jury w składzie: Bożenna Przybysz, Edyta Szczęśniak, Emilia Polkowska, Edyta Wysokińska-Kulik, Piotr Bartnik i Paweł Skup. W konkursie zwyciężyła Renata Korczak z klasy III e (rebus 13). Drugie miejsce jurorzy przyznali Weronice Kołakowskiej z klasy III e (rebus 10), a trzecie – Wiktorii Warchoł z klasy III e (rebus 8). Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Węgrów, 15.12.2015r., Bożenna Przybysz