PIERWSZOKLASIŚCI W WARSZAWIE

pierwszoklasisci_w_wawie-big24 listopada br. uczniowie klas IA, IB i IC udali się do Warszawy. Pierwszym punktem wycieczki było zwiedzanie stadionu Legii Warszawa. Uczniowie mogli zobaczyć miejsca niedostępne dla kibiców piłkarskich podczas meczu (szatnię, stanowisko komentatora, ławkę trenerską). Następnie młodzież udała się do Muzeum Sportu i Turystyki. Po obejrzeniu ekspozycji gimnazjaliści uczestniczyli w zajęciach, podczas których omawiane były zagadnienia budowy i działania poszczególnych struktur i organów wewnętrznych kluczowych dla osiągnięcia sukcesu w sporcie oraz zasady świadomego i bezpiecznego uprawiania sportu. Na koniec uczniowie obejrzeli w kinie świąteczną komedię „Listy do M. 2”. Opiekunami podczas wyjazdu byli wychowawcy klas p. K. Matusik, p. K. Chromiński i p. P. Marchela.

Węgrów, 16.12.2015r., Konrad Chromiński