KTO CZYTA, ŻYJE PODWÓJNIE

kto czyta żyje podwójnie  Z inicjatywy pani Edyty Wysokińskiej w naszej szkole został zorganizowany konkurs plastyczny promujący czytelnictwo. Zadaniem uczniów było przygotowanie projektu okładki ulubionej książki. Najciekawsze prace zostały wyeksponowane w styczniu br. w głównym holu szkoły i każdy mógł zagłosować na wybraną ilustrację. Po przeliczeniu głosów wyłoniono zwycięzców konkursu. Zostali nimi: Ewa Ratyńska, Blanka Węgrzynowicz, Wioleta Ignaciuk, Katarzyna Szwajkowska, Aleksandra Bałdyga i Amelia Kulik. Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy wszystkich do biblioteki szkolnej, gdzie można wypożyczyć książki polecane przez uczestników konkursu lub wybrać jedną z wielu ciekawych nowości wydawniczych!

Gabriela Wołynko, kl. II d
Zatwierdziła: T.Święcicka