KULTURALNA SZKOŁA NA MAZOWSZU

18.05.2022 r. uczniowie klas 1c i 1d wraz z opiekunami: panią pedagog Marzenną Rusjan, panią Anną Gajewską oraz wychowawcami w ramach programu „Kulturalna Szkoła na Mazowszu” wybrali się na wycieczkę do Warszawy. Najpierw w Mazowieckim Teatrze Muzycznym im. Jana Kiepury obejrzeli wystawę poświęconą patronowi teatru oraz spektakl muzyczny pt. ,,Awantura w mollDurze”. Następnie pierwszoklasiści wzięli udział w lekcji teatralnej. Podczas spotkania aktorzy opowiedzieli dzieciom o swojej pracy. Uczniowie opuszczali teatr we wspaniałych humorach. Po zjedzeniu posiłku pełni wrażeń wrócili do domów.
Udział w wydarzeniu był finansowany przez Samorząd Województwa Mazowieckiego oraz Urząd Miasta Węgrów. Dziękujemy!  FOTO>>>

Agnieszka Książek
Karolina Samotyjek