SPOTKANIE WIELKANOCNE

27.03.br. podczas długiej przerwy odbyło się  spotkanie wielkanocne nauczycieli i pracowników naszej szkoły. Uświetnił ją swoją obecnością Burmistrz Węgrowa pan Paweł Marchela. Uroczystość rozpoczęli księża pracujący w naszej szkole, Michał Kisiel i Mateusz Krasowski, którzy przypomnieli symbolikę i znaczenie Wielkanocy oraz złożyli zebranym świąteczne życzenia. Przyłączyła się do nich również dyrektor Teresa Święcicka, życząc wszystkim zdrowych, radosnych i rodzinnych Świat Wielkanocnych. Następnie podzielono się symbolicznym jajkiem. Podczas spotkania nie zabrakło pysznych wielkanocnych wypieków przygotowanych przez panie kucharki z naszej szkoły.
Bardzo dziękujemy pani komendant Straży Miejskiej, pracownikom Urzędu Miejskiego w Węgrowie i rodzicom za pomoc w organizacji tego spotkania.

Marzena Wołynko
Zatwierdziła: T. Święcicka