LAUREACI KONKURSU O POWSTANIU STYCZNIOWYM

Już po raz czternasty nauczyciele naszej szkoły zorganizowali rejonowy konkurs historyczny „Powstanie styczniowe przykładem patriotycznej postawy Polaków”. W tegorocznej edycji udział wzięło 159 uczniów z regionu siedleckiego. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 23.02.br. w Węgrowskim Ośrodku Kultury. Wśród laureatów znaleźli się uczniowie naszej szkoły. I miejsce w plastycznej części konkursu zajął Aleksander Gajewski z klasy 4B, który namalował oryginalną scenę batalistyczną. Mateusz Mucha z klasy 6C, zajmując 3 miejsce, znalazł się wśród najlepszych znawców czasów powstania styczniowego.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Dziękujemy organizatorom, p. Wojciechowi Banasiowi, p. Adrianowi Ratyńskiemu, p. Natalii Matczuk,  p. Annie Gajewskiej, p. Małgorzacie Skwierczyńskiej, wszystkim uczestnikom konkursu i ich nauczycielom za przypomnienie, jak ważnym wydarzeniem w historii Polski było powstanie styczniowe.
Jesteśmy wdzięczni panu Pawłowi Marcheli Burmistrzowi Węgrowa za ufundowanie nagród i ich wręczenie wspólnie z paniami Jolantą Roguską, Barbarą Jakubisiak i Agatą Adamczuk.   FOTO>>>

Marzena Wołynko
Zatwierdziła: T. Święcicka

KONKURS PLASTYCZNY TEST HISTORYCZNY