NOWOROCZNY KONCERT

10.01.2024r. zaprosiliśmy rodziców i rodziny naszych uczniów na koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu szkolnego chóru, zespołu Dobrogost Band oraz solistów – Gabrieli Rusjan, Nataszy Łozowskiej, Joanny Leszczyńskiej i Kajetana Wielądka. Kolędy zaśpiewały też dzieci z klas 1d, 2a, a uczniowie trzecich i czwartych klas zaprezentowali taniec do piosenki „Pada śnieg”. Na zakończenie wystąpiły dzieci ze Szkoły Tańca Latino Fever z pokazem układów tanecznych.
Widzowie gromkimi brawami nagrodzili młodych artystów. Koncert przygotowali nauczyciele naszej szkoły – pani Magdalena Rusiniak i ksiądz Mateusz Krasowski oraz panie Monika Elgas, Magdalena Gąsior i Dorota Wasążnik. Dekorację wykonały panie Natalia Matczuk i Marta Wójcik.  FOTO>>>

Marzena Wołynko