PODZIĘKOWANIE

Serdecznie dziękuję uczniom naszej szkoły i ich rodzicom oraz pracownikom    za udział w zbiórce artykułów na rzecz Ukrainy. Za wsparcie naszej inicjatywy jestem wdzięczna również dyrektorom i nauczycielom węgrowskich placówek: I LO im. A.Mickiewicza, przedszkolu „Pod Słoneczkiem”, Szkole Podstawowej Nr 2 im. Jana Pawła II. Szczególne podziękowania za pomoc kieruję do pani Joanny Kowalczyk i młodzieży ze Szkolnego Koła Caritas przy I LO, do panów Rafała Biernata z Fundacji START i Marcina Roguskiego z Węgrowskiego Klubu Motorowego oraz do Burmistrza Węgrowa pana Pawła Marcheli za podjecie trudu dostarczenia w Wigilię Bożego Narodzenia zebranych darów  mieszkańcom pogrążonej w wojnie Ukrainy.

Teresa Święcicka