XIV FESTIWAL PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

10 listopada br. odbył się w naszej szkole XIV Festiwal Pieśni Patriotycznej.
W tym roku zorganizowała go pani Magdalena Rusiniak, nowa nauczycielka muzyki, przy wsparciu wychowawczyń klas I-III. Piękną dekorację przygotowały panie pracujące w szkolnej świetlicy. Każdy zespół klasowy zaprezentował wybrany utwór o ojczyźnie. Wśród wykonywanych tekstów znalazły się zarówno popularne pieśni i piosenki patriotyczne, jak i niezwykle melodyjne nowości. Uroczystość uświetniły występy utalentowanych uczniów z zespołu Dobrogost Band i chóru szkolnego. Młodzi wykonawcy udowodnili, że śpiew jest jednym z najpiękniejszych sposobów wyrażania uczuć i przekazywania wartości. Szkolny Festiwal Pieśni Patriotycznej to okazja do wspólnego celebrowania ważnych chwil z historii naszej ojczyzny. Dziękujemy uczniom i nauczycielom za przygotowanie tak pięknej i wzruszającej uroczystości. FOTO>>>

Marzena Wołynko
Zatwierdziła: G. Wysocka