BARWY NIEPODLEGŁOŚCI

W naszej szkole w ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości został zorganizowany konkurs informatyczno-plastyczny „BARWY NIEPODLEGŁOŚCI” skierowany do uczniów trzecich klas. Celem konkursu było kształtowanie u dzieci patriotyzmu, szacunku do polskiego, kulturowego i historycznego dziedzictwa, rozwijanie umiejętności plastycznych oraz rozbudzenie zainteresowań informatycznych. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie pracy graficznej w programie Paint na temat Narodowego Święta Niepodległości. Oto lista nagrodzonych:

I miejsce: Aleksandra Szczepańska klasa 3a, Alicja Świątek klasa 3b

II miejsce: Mikołaj Kodym klasa 3b, Barbara Świątek klasa 3b

III miejsce: Lidia Szlanta klasa 3c, Nikola Roguska klasa 3b

Wyróżnienia:

Magdalena Glinka klasa 3a, Nikola Łasko klasa 3b, Oskar Gryczan klasa 3a, Bartosz Elgas klasa 3d, Antoni Bubel klasa 3c, Jakub Domański klasa 3b.

Gratulujemy zwycięzcom!

Karolina Turowska
Dorota Wasążnik

Zatwierdziła: T. Święcicka