OMNIBUS MATEMATYCZNY

15 marca 2023r. obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Matematyki. Z okazji święta królowej nauk uczniowie klas IV-VIII wzięli udział w konkursie „Omnibus Matematyczny”, którego uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach klasowych.
W kategorii klas 4-6 najwyższe wyniki uzyskali przedstawiciele klas:
4b – Miłosz Gram, Oliwia Przybysz, Mateusz Supeł;
4c – Nikola Suchodolska, Małgorzata Świątek, Oliwia Kostrzewska;
5c –  Mikołaj Skrzypek, Jakub Kosiorek, Sebastian Płatek;
6a – Michalina Batorowicz, Kalina Dawidowska, Michał Elgas.
W kategorii klas 7-8 najwyższe wyniki uzyskali przedstawiciele klas:
7a – Nikodem Mamrot/Bartosz Łuszczyński, Gabriela Rusjan, Patryk Ojdana;
8b – Arkadiusz Jesiota, Natalia Postek, Laura Rucińska;
8c – Kamil Gierłowski, Kornelia Sadowska, Lena Supeł.

Finałowe zmagania najlepszych drużyn odbyły się w holu szkoły. Zwyciężyły zespoły z klas 5c i 8b. Gratulujemy! Nad przebiegiem konkursu czuwało jury w składzie: p. P.Bartnik,        p. K.Orłowska, p. B.Przybysz i p. P.Skup.

W czasie długich przerw chętni uczniowie mieli możliwość spróbowania swoich sił w „Matematycznym Vegas”. Czekało na nich moc atrakcji m.in: gry, rebusy, łamigłówki logiczne i matematyczne przygotowane przez uczniów starszych klas. FOTO>>>

Nauczyciele matematyki
Zatwierdziła: T. Święcicka