OGŁOSZENIE

Zachęcamy do przyłączenia się do zbiórki pieniędzy na zakup agregatów prądotwórczych dla dwóch ukraińskich miejscowości- Rokitnego k.Kijowa i Żółkwi. Patronat nad zbiórką objął Burmistrz Węgrowa. Akcję organizują Samorządy Uczniowskie, Szkolne Koła Wolontariatu, Rady Rodziców, dyrektorzy,  nauczyciele i pracownicy obu węgrowskich szkół podstawowych oraz radni Rady Miejskiej Węgrowa. Pieniądze można wpłacać na konto Rady Rodziców każdej ze szkół z dopiskiem „Pomoc Ukrainie”, gotówką w sekretariacie szkoły lub na konto węgrowskiej Fundacji START  nr konta 42 9224 0007 0030 5873 2000 0040 (nr KRS 0000890051)
Zebrane pieniądze zostaną przekazane fundacji „START”, która zajmie się zakupem i przewozem agregatów na Ukrainę.