POMOC ZWIERZĘTOM W POTRZEBIE

W dniach od16 do 19 stycznia br. Szkolny Klub Wolontariuszy zorganizował zbiórkę karmy dla psów. W tym roku postanowiliśmy wesprzeć węgrowski oddział Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami,  działający od 2002r. w naszym mieście i na terenie powiatów węgrowskiego, siedleckiego oraz sokołowskiego.
25 stycznia br. przedstawiciel wolontariuszy z naszej szkoły przekazał karmę na ręce prezesa Oddziału. Oddział TOZ w Węgrowie zajmuje się charytatywną pomocą zwierzętom w potrzebie. Pomaga maltretowanym i bezdomnym psom i kotom, reprezentuje prawa zwierząt w sądach i urzędach.
Dziękujemy wolontariuszom za zorganizowanie i przeprowadzenie zbiórki oraz wszystkim rodzicom, uczniom i pracownikom szkoły za udział w naszej akcji.

Beata Koseła
Anna Piotrowska
Zatwierdziła: T. Święcicka