ODZNACZENIA I NAGRODY DLA NAUCZYCIELI

13 października br. w Węgrowskim Ośrodku Kultury  miała miejsce uroczystość  wręczenia przez Burmistrza Miasta Węgrowa nagród wyróżniającym się nauczycielom z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W tym gronie znalazło się 5 nauczycieli naszej szkoły: Mariusz Biernat, Jolanta Kowalik, Katarzyna Matusik, Marzenna Rusjan oraz pani dyrektor Teresa Święcicka. Podczas spotkania 15 pedagogów otrzymało nagrodę Dyrektora Szkoły.
21 października 2022r. w Zespole Szkół Muzycznych w Siedlcach odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych przyznanych nauczycielom z okazji Dnia Edukacji Narodowej za szczególne osiągnięcia w pracy zawodowej.
Podczas uroczystości pani Bożenna Przybysz i pan Wojciech Banaś zostali odznaczeni Brązowym Krzyżem Zasługi, a pani Agata Gotowicka i pani Hanna Chojnowska zostały uhonorowane Medalem Komisji Edukacji Narodowej.
Gratulujemy wyróżnionym nauczycielom i życzymy sukcesów w dalszej pracy.

Bożenna Przybysz