WYCIECZKA NA KOMENDĘ POWIATOWĄ POLICJI W WĘGROWIE

07.04.2022r. uczniowie klasy 2b odwiedzili Komendę Powiatową Policji w Węgrowie. Celem wycieczki było zapoznanie z pracą policjantów, zwiedzanie budynku komendy i przypomnienie zasad bezpieczeństwa. Na miejscu przywitał nas mł. asp. Hubert Śledziewski. Następnie sierż. Łukasz Styś  zapoznał uczniów z pracą policjanta. Kolejnym punktem było zejście do policyjnych pomieszczeń dla  osób zatrzymanych, gdzie mieliśmy okazję, ale nie przyjemność, wejść do małych, okratowanych cel i zobaczyć, jakie panują w nich warunki.
Na parkingu policyjnym sierż. Rafał Bałdyga zaprezentował uczniom wozy policyjne, ich sygnały świetlne i dźwiękowe. Na koniec nie mogło zabraknąć przypomnienia najważniejszych zasad bezpieczeństwa. Uczniowie mieli mnóstwo pytań na temat pracy policji. Wycieczka wywołała  na wszystkich duże wrażenie.  FOTO>>>

Ewelina Siwińska