DOBRE SŁOWO – PODAJ DALEJ

21 listopada przypada Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole obchody tego ważnego święta. Na dolnym korytarzu  została wystawiona skrzynka życzliwości, do której wrzucano kartki dedykowane wybranym osobom. Następnie listonosze „życzliwej poczty” dostarczyli je adresatom. Miłe słowa zapisane w liścikach sprawiły radość wielu uczniom i pracownikom szkoły. Szkolny korytarz został udekorowany plakatami zachęcającymi do okazywania serdeczności nie tylko w święto życzliwości. Tego dnia na szkolnych korytarzach dominował żółty kolor, który symbolizuje radość i optymizm.
PAMIĘTAJMY, że zawsze warto być życzliwym, bowiem miłe słowa, okazana pomoc mogą odmienić czyjś dzień.

Hanna Chojnowska