KONKURS W WĘGROWIE

Zespół wędrowników i instruktorów ze Szczepu Drużyn Harcerskich i Gromad Zuchowych w Węgrowie w ramach realizacji próby na harcerski znak służby turystyce zorganizował konkurs „ Pocztówka z Węgrowa ”. Uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w rywalizacji. Ich prace zyskały uznanie jury. Rozdanie nagród zwycięzcom i wyróżnionym w tym konkursie odbyło się 30 czerwca b.r. w Węgrowskim Ośrodku Kultury. Lista nagrodzonych uczniów: Piotr Burzyński, kl. II b – II miejsce, kat. Zuchy/Uczniowie klas I-IIILena Łozowska, kl. VIII a – II miejsce, kat. Harcerze/Uczniowie klas IV-VIIIGabriela Puścian, kl. VI b – III miejsce, kat. Harcerze/Uczniowie klas IV-VIIIWyróżnieni uczniowie:Nina Kurtiak, kl. I c – kat. Zuchy/Uczniowie klas I-IIIKalina Dawidowska, kl. IV a – kat. Harcerze/Uczniowie klas IV-VIIIWeronika Krupa, kl. V b – kat. Harcerze/Uczniowie klas IV-VIIIPatryk Ojdana, kl. V a – kat. Harcerze/Uczniowie klas IV-VIIIPiotr Płatek, kl. VI b – kat. Harcerze/Uczniowie klas IV-VIIIGratulujemy i życzymy sukcesów w następnych konkursach!
ks. Mariusz Kroll