POMYSŁ NA FERIE

Drodzy Uczniowie!

Jeśli lubicie kulinarne eksperymenty i rodzinne gotowanie, to zapraszamy Was do wzięcia udziału w naszej zimowej zabawie „Mój przepis na smakołyk”. Przygotujcie z Waszymi bliskimi smaczną i zdrową potrawę, której głównymi składnikami będą owoce, warzywa i nabiał. Udowodnijcie, że mogą być one równie smaczne jak słodycze, ale o wiele zdrowsze.

Zasady akcji:

1. Narysuj lub sfotografuj przygotowane danie. Plakaty i rysunki należy dostarczyć do szkoły, a  wykonane prace z wykorzystaniem dowolnych technik komputerowych  i  zapisane
    w formacie graficznym JPG przesłać na adres: wfsp1wegrow@gmail.com
  2. Do pracy  dołącz przepis na Twój smakołyk (składniki, sposób przyrządzenia)
  3. Pracę należy podpisać (imię i nazwisko, klasa) i przesłać / dostarczyć do 15 stycznia 2021r. Udział w akcji jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na publikację zdjęć na stronie internetowej szkoły w celach promocyjnych.
  4. Każdy uczeń może przygotować tylko jedna pracę.
  5. Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymają jedną ocenę cząstkową z  wybranych zajęć (przyrody, biologii lub wychowania fizycznego) oraz pochwałę w dzienniku elektronicznym.
  6. Uczniowie, których prace zostaną umieszczone na stronie internetowej szkoły otrzymają upominki.