ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI

W dniach 29-30.11.2019 członkowie Szkolnego Klubu Wolontariuszy wzięli udział   w ogólnopolskiej zbiórce żywności zorganizowanej przez Banki Żywności. Uczniowie przeprowadzili akcję w siedmiu węgrowskich sklepach (Biedronka ul. Mickiewicza, .Szamoty,  Podlaska, Topaz ul. Żeromskiego. Wyszyńskiego, Lidl ul. Piłsudskiego oraz Mila Al. Siedlecka). Dzięki ofiarności darczyńców i zaangażowaniu wolontariuszy udało się zebrać ponad 515kg. produktów. foto>>>Artykuły podarowane podczas zbiórki trafiły do magazynu szkoły. Tam zostały zważone, policzone i posortowane, a następnie  przekazane rodzinom uczniów z naszej szkoły.
Dziękujemy pracownikom sklepów i wszystkim darczyńcom, którzy podczas zbiórki z życzliwością odnosili się do młodych wolontariuszy.

Anna Młynarz, Beata Koseła,

Opiekunki Szkolnego Klubu Wolontariuszy