NA DZIKIM ZACHODZIE

17 września br. uczniowie drugich klas wraz z wychowawcami wybrali się  na wycieczkę do Stajni Pasja w Skuszewie. Najpierw drugoklasiści, wcielając się w rolę kowbojów i Indian, odbyli przejażdżkę Pasjobusem. Uczestnicy ekstremalnej podróży podziwiali przepiękny nadbużański krajobraz. Następnie drugoklasiści mogli sprawdzić swe siły, biorąc udział w grach  i zabawach westernowych wymagających nie tylko  sprawności, ale też umiejętności współpracy. Wspaniałymi atrakcjami były też jazda konna i projekcja filmu. Następnie uczestnicy wyjazdu ochoczo przystąpili do wykonania indiańskich pióropuszy. Wycieczka zakończyła się ogniskiem, przy którym kowboje i Indianie upiekli kiełbaski, by nabrać sił po ekstremalnych przeżyciach. Każdy uczeń wycieczki otrzymał drobny upominek, który będzie przypominał o wspaniałej przygodzie, jaką była wycieczka do stajni Pasja. FOTO>>>

Olga Stępnik
Zatwierdziła: T. Święcicka