I MIEJSCE W TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM

25 kwietnia br. odbyły się powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w dwóch kategoriach wiekowych. Młodszą drużynę tworzyli: Wiktoria Michalak, Klaudia Jagodzińska, Mateusz Bałdyga i Cezary Olszewski z klasy 6A. W kategorii starszych uczniów w turnieju wystartowali: Mateusz Rudaś z klasy 3C, Marcin Burczyński i Maciej Gzocha z klasy 3D. Gimnazjaliści byli bezkonkurencyjni. Wykazali się doskonałą znajomością przepisów ruchu drogowego i zasad udzielania pierwszej pomocy. Bez problemów poradzili sobie także z rowerowym torem przeszkód. Nasza drużyna zdobyła pierwsze miejsce i awansowała do etapu rejonowego turnieju. Serdecznie gratulujemy!

Paweł Skup