NASI NAJMŁODSI I ICH SUKCESY

Najmłodsi uczniowie naszej szkoły uczestniczą w różnych zajęciach pozaszkolnych.  Oprócz radości, jaką czerpią z rozwijania swoich pasji, dzieci osiągają również sukcesy:

Natasza Łozowska, uczennica klasy I B zajęła I miejsce w  VI Konkursie Fortepianowym „Jesień muzyką malowana”.
Krystian Kąkol, uczeń klasy I B otrzymał statuetkę Króla Gry 2vs2 w Halowym Turnieju Piłki Nożnej „O Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego”.
Nadia Rybak, uczennica klasy I B osiąga sukcesy w grze w piłkę nożną wraz z kolegami z drużyny zajęła II miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej w Łochowie.
Mikołaj Skrzypek uczeń klasy I C osiąga sukcesy w grze w piłkę nożną wraz z kolegami z drużyny zajął II miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej w Łochowie.
Wiktor Błażejczyk, uczeń klasy I B zdobył statuetkę Najlepszego Zawodnika Drużyny w Turnieju Polonia Summer Cup 2018.
Jakub Roguszewski, uczeń klasy II B otrzymał statuetkę Króla Gry w Halowym Turnieju Piłki Nożnej „O Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego”.
Szymon Sińczuk, uczeń klasy II B zajął III miejsce w Otwartym Mikołajkowym Turnieju Szachowym organizowanym przez Stowarzyszenie Rozwoju Sportu Dzieci i Młodzieży w Węgrowie oraz Węgrowski Ośrodek Kultury.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Karolina Turowska, Dorota Wsążnik, Monika Elgas