ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI

W dniach 30.11-01.12. br. odbyła się ogólnopolska zbiórka żywności zorganizowana przez Banki Żywności. W akcję zaangażowali  się również członkowie naszego Szkolnego Klubu Wolontariuszy. Uczniowie przeprowadzili zbiórkę artykułów spożywczych w sześciu węgrowskich sklepach (Biedronka ul. Mickiewicza, Biedronka ul. Szamoty, Biedronka ul. Podlaska, Topaz ul. Żeromskiego, Topaz ul. Wyszyńskiego oraz Lidl ul. Piłsudskiego). Dzięki ofiarności darczyńców i zaangażowaniu wolontariuszy udało nam się zebrać 370kg. produktów. Artykuły podarowane podczas zbiórki trafiły do magazynu szkoły. Tam zostały zważone, policzone i posortowane, a następnie zostały przekazane rodzinom uczniów z naszej szkoły.

Dziękujemy pracownikom sklepów i wszystkim darczyńcom, którzy podczas zbiórki wykazali  dużą życzliwość wobec wolontariuszy.  foto>>>

Anna Młynarz, Beata Koseła,

Opiekunki Szkolnego Klubu Wolontariuszy