DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Miejskie obchody Dnia Edukacji Narodowej odbyły się 12 października br. w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Jana Pawła II w Węgrowie, gdzie spotkali się dyrektorzy, nauczyciele i pracownicy węgrowskich szkół. Swoją obecnością zaszczycili nas przedstawiciele władz miasta, księża, przedstawiciele rodziców. Wielu węgrowskich nauczycieli zostało wyróżnionych za swoją pracę. W tym gronie znaleźli się również pedagodzy z naszej szkoły. Z rąk burmistrza Krzysztofa Wyszogrodzkiego nagrody i gratulacje odebrali: p. Teresa Święcicka, p. M. Rusjan i p. P. Marchela. Nagrody dyrektora otrzymali: p. W. Banaś, p. M. Biernat, p. H. Chojnowska, p. K. Chromiński, p. M. Elgas, p. M. Gąsior, p. A. Gotowicka, p. E. Jaskulska, p. M. Krasnodębska, p. K. Matusik, p. M. Wołynko i wicedyrektor szkoły p. G. Wysocka. Pan P. Bartnik, otrzymał nagrodę Mazowieckiego Kuratora Oświaty, która będzie mu wręczona na uroczystości w Siedlcach.

Serdecznie gratulujemy naszym nauczycielom!