DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

DSC0971514 października, jak co roku, jest świętem pracowników oświaty. Miejskie obchody Dnia Edukacji Narodowej odbyły się 13 października br. w naszej szkole. W holu spotkali się dyrektorzy, nauczyciele i pracownicy węgrowskich szkół. Swoją obecnością zaszczycili nas przedstawiciele władz miasta, księża z węgrowskich parafii, przedstawiciele rodziców. Wielu nauczycieli pracujących w szkołach i przedszkolach w naszym mieście zostało wyróżnionych za swoją pracę. W tym gronie znaleźli się również nauczyciele z naszej szkoły. Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej otrzyma p. Teresa Święcicka, srebrny medal za długoletnią służbę p. Hanna Chojnowska a p. Katarzyna Matusik, p. Marek Okrasa, p. Bożenna Przybysz, p. Edyta Szczęśniak Medale Komisji Edukacji Narodowej. Z rąk Burmistrza Krzysztofa Wyszogrodzkiego nagrody i gratulacje odebrali: p. Anna Młynarz, p. Marek Okrasa, p. Michał Soszka. Nagrody dyrektora otrzymali: p. Konrad Chromiński, p.Jolanta Kowalik, p. Maria Krasnodębska, p. Maciej Kucharczyk, p. Radosław Łuszczyński, p. Paweł Marchela, p. Bożenna Przybysz, p. Mariusz Sandurski, p. Paweł Skup, p. Małgorzata Skwierczyńska, p. Edyta Szczęśniak,  p. Edyta Wysokińska.
Serdecznie gratulujemy nagrodzonym!  FOTO>>>

Hanna Chojnowska