NIECODZIENNE SPOTKANIE

spotkanie z policjantka24 kwietnia 2017 r. uczniowie pierwszych klas w ramach realizacji Programu Wychowawczego i Programu Profilaktyki wzięli udział w spotkaniu z sierżantem sztabowym p. Anną Maliszewską, policjantką z Komendy Powiatowej Policji w Węgrowie. Uczniowie wysłuchali prelekcji na temat odpowiedzialności karnej nieletnich. Poznali czyny karalne i konsekwencje ich popełnienia. Zapoznali się także z procedurami postępowania, gdy nieletni postąpi niezgodnie z prawem. Pani policjantka mówiła  również o skutkach spożywania alkoholu i zażywania dopalaczy. Na koniec spotkania przypomniała o zagrożeniach czyhających na młodzież w Internecie. Zgromadzeni w szkolnej świetlicy uczniowie uważnie wysłuchali wystąpienia gościa.

Andżelika Kuśmierczyk 1c

Zatwierdziła: T.Święcicka