„KIBICUJ Z KLASĄ”

kibicuj-z-klasa   2  grudnia br. został zorganizowany wyjazd do stolicy na mecz Ekstraklasy, w którym zmierzyły się  Legia Warszawa i Wisła Płock. Na  mecz pojechała 45 osobowa grupa uczniów  Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła  II   w Węgrowie oraz   uczniowie  naszego  gimnazjum pod opieką p.  Radosława Łuszczyńskiego,
p. Doroty Wrzosek, p. Macieja  Kucharczyka oraz p. Michała  Rybaka.
Mecz rozpoczął się o godz. 20:30 na stadionie im. Marszałka Józefa Piłsudskiego przy ul. Łazienkowskiej. Na początku  kibice  zaśpiewali  hymn Legii, piosenkę  Cz. Niemena „Sen o Warszawie”. Mimo że uczniowie żywiołowo dopingowali stołeczną drużynę, spotkanie zakończyło się tylko remisem  2:2.
Wyjazdy od  kilku lat  organizowane są  przez nasze gimnazjum wspólnie ze Stowarzyszeniem Edukacyjnym ,,Nauka-Rozwój”, w ramach programu „Kibicuj z klasą”.

Radosław Łuszczyński

Zatwierdziła: T.Święcicka