JAK CIĘ WIDZĄ, TAK CIĘ PISZĄ

DSC0842529 stycznia br. odbył się w naszym gimnazjum V szkolny pokaz mody. Razem z nami obejrzeli go uczniowie piątej klasy Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Węgrowie. Tym razem autorki scenariusza Olga Śladowska, Katarzyna Gołoś, Anna Borowa, Emilia Pełczyńska, Wiktoria Cieplińska, Emilia Kądziela przybliżyły widzom znane na całym świecie ikony mody. Na wybiegu podziwialiśmy stroje inspirowane projektami znanych kreatorów m. in. Coco Chanel, Domenico Dolce i Stefano Gabbana, Marii Prade, Valentino Garavaniego. W drugiej części pokazu uczniowie zaprezentowali ubrania przeznaczone dla młodzieży i dorosłych na różne sytuacje i pory roku. Publiczność gromkimi brawami nagrodziła karnawałowe spotkanie z modą przygotowane przez młodzież pod kierunkiem pana Piotra Bartnika oraz pań Marii Krasnodębskiej, Hanny Chojnowskiej, Marzeny Wołynko oraz Edyty Wysokińskiej-Kulik. ZDJĘCIA>>>

Zatwierdziła: T.Święcicka