Z UŚMIECHEM NA TWARZY CZŁOWIEK PODWAJA SWOJE MOŻLIWOŚCI

dzien_zyczliwosci   23 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości i pozdrowień. Tego dnia po wejściu do szkoły każdy uczeń i pracownik szkoły został obdarowany kolorową naklejką, na której widniała szeroko uśmiechnięta buźka. W ten sposób zachęcaliśmy wszystkich do okazywania sobie na co dzień uprzejmości. Na długiej przerwie w holu szkoły zostały odczytane pozdrowienia, które wcześniej można było wrzucić do specjalnej skrzynki znajdującej się w holu szkoły. Wolontariusze z naszej szkoły udali się również do zaprzyjaźnionych z naszym gimnazjum instytucji, aby ich pracownikom przekazać serdeczne życzenia. Zostali bardzo miło przyjęci. Na co dzień pamiętajmy o przesłaniu Matki Teresy z Kalkuty: „Życzliwe słowa mogą być krótkie i łatwe do powiedzenia, ale ich echa są prawdziwe i bezkresne.”

Węgrów, 27.11.2015r., Hanna Chojnowska