SPOTKANIE MŁODZIEŻY W SERPELICACH

   14.09.2015r. w święto Podwyższenia Krzyża Świętego odbył się Diecezjalny Dzień Młodzieży. Uczestniczyli w nim również uczniowie naszego gimnazjum. Tegoroczne spotkanie odbyło się pod hasłem: Błogosławieni czystego serca… (Mt 5,8). Program spotkania składał się z dwóch części. Pierwsza odbywała się w tzw. kościołach stacyjnych, w których młodzież uczestniczyła w nabożeństwie Drogi Krzyżowej, druga – to spotkanie na Kalwarii Podlaskiej., gdzie młodzież wysłuchała       koncertu zespołu Wyrwani z niewoli oraz uczestniczyła we Mszy Świętej sprawowanej pod przewodnictwem biskupa drohiczyńskiego księdza Tadeusza Pikusa. Było to kolejne spotkanie przygotowujące do Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał drobny upominek.

Węgrów, 25.09.2015r., ks. Krzysztof Nagórny

Zatwierdziła: T. Święcicka