DOBRY START TO POCZĄTEK SUKCESU

 

dobry_start_to_poczatek_sukcesu   1 września o godz. 11.00 nauczyciele i młodzież zgromadzili się w kościele pod wezwaniem św. Antoniego z Padwy i św. Piotra z Alkantary, gdzie uczestniczyli we mszy św. celebrowanej przez księdza Piotra Karwowskiego. Następnie wszyscy udali się do szkoły. W holu odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016. Prowadzący uroczystość, pan Marek Okrasa powitał przybyłych gości, rodziców, uczniów i pracowników szkoły. Następnie przewodnicząca samorządu szkolnego przywitała gimnazjalistów, a szczególnie ciepłe słowa skierowała do pierwszoklasistów. Potem Marta Herman, uczennica IIId, zaprezentowała krótki referat poświęcony 76. rocznicy wybuchu II wojny światowej. Na zakończenie uroczystości głos zabrali zaproszeni goście. Burmistrz Miasta pan Krzysztof Wyszogrodzki oraz ks. Romuald Kosk życzyli gimnazjalistom wielu sukcesów. Po zakończeniu uroczystości uczniowie rozeszli się do klas na spotkania z wychowawcami.   zdjęcia>>>

Węgrów, 11.09.2015r., Hanna Chojnowska

Zatwierdziła: T. Święcicka